SSD GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-2K0-80 2 ТБ
Відео 1Фото 6 |
GOODRAM IRP-SSDPR-P44S-2K0-80 |
|
Швидкість до 7000 МБ/с. Графеновий радіатор. Підходить для PlayStation 5.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-2K0-80 2 ТБ
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GOODRAM IRDM PRO SLIM M2 PCIe 4x4 NVMe 2TB HD-SSDM2-GR-080 | 712 zł |
Dysk SSD GoodRam IRDM PRO Slim 2TB M.2 2280 PCI-E x4 Gen4 NVMe (IRP-SSDPR- | 664 zł |
GoodRam IRDM Pro Slim 2TB PCIe Gen4 x4 NVMe | 679 zł |
Dysk SSD GOODRAM IRDM Pro Slim M.2 2TB | 699 zł |
GoodRam IRDM Pro Slim 2TB PCIe Gen4 x4 NVMe | 679 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-2K0-80
Ціни на GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-2K0-80 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-1K0-80 1 ТБ | від 375 zł | 18 пропозицій | ||
GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-2K0-80 2 ТБ | від 664 zł | 12 пропозицій | ||
GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-4K0-80 4 ТБ | від 1 361 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →