Obudowa Genesis Irid 503 ARGB czarny (NPC-1558)
Wideo 1Zdjęcia 12 |
Ta obudowa będzie w stanie harmonijnie połączyć kompaktowe wymiary obudowy i dużą moc zasobów sprzętowych. Ta obudowa została zaprojektowana z myślą o najnowocześniejszych, niskoprofilowych komponentach, które wykazują solidny poziom wydajności w najbardziej progresywnych grach. Na platformie możliwe będzie zastosowanie płyty głównej micro-ATX lub mini-ITX. Na układ chłodzenia mikroprocesora przeznaczono 163 mm.
Model wyposażony jest w wydajną wentylację. Obudowa komputera Genesis Irid 503 ARGB wyposażona jest w masywną przednią wkładkę opartą na metalowej siatce. Przedni kanał kanału powietrznego zasysa świeży chłód z najwyższą wydajnością. W końcu trzy wentylatory 120 mm współpracują ze sobą za siatkową powierzchnią, a drugi z takim samym wirnikiem pomaga usuwać ogrzane powietrze przez tylny panel. Gramofony posiadają własne podświetlenie, urozmaicające design obudowy. Ta obudowa komputera może służyć jako niezawodna baza dla każdej konstrukcji, która wykorzystuje nowoczesne podzespoły o niewielkich rozmiarach i dużej mocy.
Kup Genesis Irid 503 ARGB czarny
Wszystkie ceny 42 →Genesis Obsługuje markę procesora Box Gaming IRID 503 ARGB MATX 1XUSB 30 2 | 299 zł |
Genesis Obudowa Irid 503 V2 Micro tower, z oknem ARGB USB 3.0 KONATOE00000 | 323 zł |
Genesis Irid 503 V2 - aRGB OB-GNS-0010 | 319 zł |
Obudowa GENESIS Irid 503 | 209 zł |
Genesis Obudowa Irid 503 V2 Micro tower, z oknem, USB 3.0 52706 | 221 zł |