Zlewozmywak kuchenny Franke Rambla ROL 610-41 510x510
Franke Rambla ROL 610-41 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Rambla ROL 610-41 510x510
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlew FRANKE Ronda ROL 610-41 stal LEN (101.0058.091) *** zamów wycięcie ot | 297 zł |
FRANKE 101.0058.091 ROL 610-41 Zlewozmywak wbudowywany stalowy Ronda Stal | 278 zł |
Zlewozmywak Franke ROL 610-41 101.0058.091 Stal szlachetna len od ręki !!! | 293 zł |
FRANKE Zlewozmywak ROL 610-41 stal len 101.0058.091 * - (22)-266-82-20* Za | 278 zł |
Zlewozmywak Franke ROL 610-41 101.0058.091 Stal szlachetna len od ręki !!! | 293 zł |
Franke Rambla ROL 610-41 Zlewozmywak stalowy jednokomorowy 51 cm stal szla | 285 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →