Chochla Fiskars All Steel 8115043
Zdjęcia 3 |
Fiskars All Steel 8115043 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fiskars 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fiskars.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fiskars All Steel 8115043
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rondel FISKARS All Steel 8115043 20 cm | 281 zł |
Fiskars Fiskars Rondel / patelnia 2l all steel | 281 zł |
Fiskars Garnek All Steel 2l | 369 zł |
Rondel FISKARS All Steel 8115043 20 cm 1064748 | 230 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →