Patelnia Fiskars All Steel Pure 1057595 24 cm
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Fiskars All Steel Pure 1057595 |
|
Można myć w zmywarce, ale zalecane pranie ręczne.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fiskars 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fiskars.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fiskars All Steel Pure 1057595 24 cm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia Fiskars All Steel Pure 24 cm 1065627 DO-NK-PAT-FIS-032 | 259 zł |
Fiskars Fiskars Patelnia 28 cm all steel pure (1057594) | 348 zł |
Patelnia Fiskars Fiskars All Steel Pure 24 cm 1065627 | 283 zł |
Fiskars Patelnia All Steel Pure 24 cm | 419 zł |
Fiskars Fiskars Patelnia 24cm all steel pure (1057595) | 303 zł |
Fiskars Patelnia All Steel Pure 28 cm | 509 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →