Zasilacz awaryjny (UPS) EVER Sinline 3000 USB HID 19" 3U 3000 VA (W/SL00RM-003K00/07)
Zdjęcia 3 |
EVER Sinline 3000 USB HID 19" 3U 3000 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EVER 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EVER.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EVER Sinline 3000 USB HID 19" 3U 3000 VA
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
EVER Zasilacz UPS SINLINE 3000 3U 19'' RACK L-inter. HID AUEVEL2R3U30HID | 3 253 zł |
Ever Sinline 3000 USB HID 19'' 3U UPS-EVR-269 | 3 049 zł |
Zasilacz UPS EVER Sinline 3000 | 3 049 zł |
EVER Zasilacz UPS SINLINE 3000 3U 19'' RACK L-inter. HID 52972 | 3 253 zł |
pokaż 13 ofert
Modyfikacje EVER Sinline 3000 USB HID 19" 3U
Ceny na EVER Sinline 3000 USB HID 19" 3U |
---|---|---|---|---|
EVER Sinline 1200 USB HID 19" 2U 1200 VA | od 1 619 zł | 16 oferty | ||
EVER Sinline 1600 USB HID 19" 3U 1600 VA | od 1 969 zł | 7 oferty | ||
EVER Sinline 2000 USB HID 19" 3U 2000 VA | od 2 000 zł | 15 oferty | ||
EVER Sinline 3000 USB HID 19" 3U 3000 VA | od 3 039 zł | 18 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →