Zasilacz awaryjny (UPS) EVER Sinline 1200 USB HID 19" 2U 1200 VA (W/SL00RM-001K20/07)
Zdjęcia 3 |
EVER Sinline 1200 USB HID 19" 2U 1200 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EVER 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EVER.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EVER Sinline 1200 USB HID 19" 2U 1200 VA
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ever SINLINE 1200 USB HID Line-Interactive 12 kVA 780 W 6 AC Outlety W/SL0 | 1 953 zł |
EVER Zasilacz awaryjny SINLINE 1200 2U 19'' RACK L-inter. HID AUEVEL2R2U12 | 1 725 zł |
Ever Sinline 1200 USB HID 19'' 2U UPS-EVR-266 | 1 619 zł |
Zasilacz UPS EVER Sinline 1200VA | 1 619 zł |
Zasilacz UPS EVER Sinline 1200VA | 1 619 zł |
pokaż 10 ofert
Modyfikacje EVER Sinline 1200 USB HID 19" 2U
Ceny na EVER Sinline 1200 USB HID 19" 2U |
---|---|---|---|---|
EVER Sinline 1200 USB HID 19" 2U 1200 VA | od 1 619 zł | 16 oferty | ||
EVER Sinline 1600 USB HID 19" 3U 1600 VA | od 1 969 zł | 7 oferty | ||
EVER Sinline 2000 USB HID 19" 3U 2000 VA | od 2 000 zł | 15 oferty | ||
EVER Sinline 3000 USB HID 19" 3U 3000 VA | od 3 039 zł | 18 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →