Szlifierka Bosch GWG 12V-50 S Professional 06013A7000
Zdjęcia 9 |
Bosch GWG 12V-50 S Professional 06013A7000 bez walizkawalizka |
|
Średnica tulei 6 mm.
Model 06013A7000 jest dostarczany bez akumulatora i ładowarki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GWG 12V-50 S Professional 06013A7000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional system 12V szlifierka obrotowa GWG 12V-50 S silnik bezs | 769 zł |
Bosch GWG 12V-50 S PROFESSIONAL ROTARY SANDER | 984 zł |
Bosch Professional GWG 12V-50 S - Szlifierka obrotowa (06013A7000) | 848 zł |
Modyfikacje Bosch GWG 12V-50 S Professional 06013A7000
Ceny na Bosch GWG 12V-50 S Professional 06013A7000 |
---|---|---|---|---|
Bosch GWG 12V-50 S Professional 06013A7000 | od 769 zł | 3 oferty | ||
Bosch GWG 12V-50 S Professional 06013A7001 | od 832 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →