Zlewozmywak kuchenny Blanco Divon 8-IF 516093 860x510
Blanco Divon 8-IF 516093 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Divon 8-IF 516093 860x510
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlew stalowy Blanco Divon II 8 S-IF stal szlachetna polerowana 521664 | 5 999 zł |
Zlew BLANCO DIVON II 8S-IF stal szlachetna prawa komora (korek auto InFino | 5 790 zł |
Zlew BLANCO DIVON II 8S-IF stal szlachetna prawa komora (korek auto InFino | 5 759 zł |
BLANCO 521665 BLANCO Zlewozmywak DIVON II 8S-IF stal szlachetna prawa komo | 5 999 zł |
Zlewozmywak Blanco DIVON II 8 S-IF PRAWA Z KOR. INFINO 521 665 tel. 697 25 | 5 469 zł |
pokaż 10 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →