Monitor AOC Q27E3UAM 27 " czarny
Zdjęcia 9 |
AOC Q27E3UAM 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:4 000:1
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup AOC Q27E3UAM 27 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AOC Q27E3UAM - 27'' | VA | QHD | 75 Hz | DisplayPort, HDMI | Głośniki 2 xROZDZIELCZOŚĆ QHD Dzięki rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli Quad HD (QHD) zapewnia najwyższą jakość i ostrość obrazu oraz wysoki poziom jego szczegółowości. Szerokoekranowe proporcje obrazu 16:9 zapewniają wystarczającą ilość miejsca zarówno na aplikacje biurowe, jak i rozrywkę w postaci gier i filmów. MATRYCA VA Matryca VA (ang. Vertical Alignment... więcej) wyświetla głębszą czerń i wyższy kontrast, zapewniając bardziej żywy i jasny obraz. 75HZ CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA Uzyskaj przewagę! Dzięki częstotliwości odświeżania 75 Hz, matryca wyświetla 75 klatek co sekundę. Częstotliwość odświeżania 75 Hz zapewnia o 25% wyższą szybkość od tego, co oferuje większość podstawowych monitorów z częstotliwością 60 Hz, a nadal pozwala zachować rozsądną cenę i zaoferować dodatkowe klatki graczom, którzy pragną pokonać swoich przeciwników. ADAPTIVE SYNC Technologia Adaptive Sync synchronizuje pionową częstotliwość odświeżania monitora z liczbą klatek na sekundę dostarczaną przez kartę graficzną, zapewniając jeszcze płynniejszą rozgrywkę dzięki eliminacji efektów rwania obrazu, gubienia klatek i utraty płynności. Ta funkcja jest także przydatna podczas oglądania filmów i innych ruchomych obrazów i zapewnia większą płynność wyświetlania. HDMI Złącze HDMI (ang. High-Definition Multimedia Interface) jest obsługiwane przez konsole do gier najnowszej generacji, aktualnie dostępne karty graficzne i dekodery obsługujące system ochrony treści cyfrowej HDCP. HDMI w wersjach 1.3-1.4b obsługuje częstotliwość odświeżania do 144 Hz z 1080p i 75 Hz z 1440p, a wersje HDMI 2.0-2.0b obsługują 240 Hz z 1080p, 144 Hz z 1440p oraz 60 Hz z 2160p (4K). DISPLAY PORT Interfejs DisplayPort zapewnia ultraszybką transmisję cyfrowego dźwięku i obrazu bez straty jakości ani opóźnień sygnału. Za jego pośrednictwem można podłączyć do monitora m.in. komputer, laptop, odtwarzacz multimedialny, konsolę od gier oraz wiele innych urządzeń. Rozwiązanie to jest przeznaczone dla profesjonalistó Komputronik.plZłóż skargę | 759 zł |
AOC Q27E3UAM 27" 2K VA 75Hz 4msCyfrowe złącze koaksjalne:nie; OleOle.plZłóż skargę | 739 zł |
AOC Q27E3UAM 27" 2K VA 75Hz 4msCyfrowe złącze koaksjalne:nie; RTV Euro AGDZłóż skargę | 739 zł |
Seria AOC Home (domowe)Porównaj w tabeli →
od 838 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, AMD FreeSync
od 609 zł
24 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 859 zł
32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 783 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync
od 705 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 1 256 zł
przenośny, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, głośniki
od 610 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 739 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync
od 1 022 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, AMD FreeSync
od 1 363 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync
od 639 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync
od 511 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 249 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, VESA Adaptive-Sync
od 451 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, VGA, HDMI, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 579 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki
od 1 093 zł
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 699 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync
PodobnePorównaj w tabeli →
od 738 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 815 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 736 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync
od 799 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
od 841 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki
od 783 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync
od 662 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
od 788 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync
od 752 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
od 675 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 5 ms, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki
od 795 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 799 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki