Procesor AMD FX 8-Core FX-8350 OEM (FD8350FRW8KHK)
Wideo 8Zdjęcia 2 |
AMD FX 8-Core FX-8350 OEM |
|
Osiem rdzeni. Odblokowany mnożnik.
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AMD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AMD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje AMD FX 8-Core
Ceny na AMD FX 8-Core |
---|---|---|---|---|
AMD FX 8-Core FX-8120 | od 384 zł | 1 oferta | ||
AMD FX 8-Core FX-8300 BOX | od 840 zł | 1 oferta | ||
AMD FX 8-Core FX-8320E BOX | od 480 zł | 1 oferta | ||
AMD FX 8-Core FX-8350 BOX | od 61 zł | 1 oferta |
Polecamy