Monitor Acer Vero V227QAbi 22 " czarny
Zdjęcia 5 |
Acer Vero V227QAbi 22 " czarny
Przekątna:22 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Acer Vero V227QAbi 22 " czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
21" Acer V227Q - 1920x1080 - 75Hz - VA - 4 ms - Monitor | 538 zł |
Monitor Acer V227QAbi (UM.WV7EE.A01) | 498 zł |
Acer V7 Series Monitor V227QABI 21.5 ", TFT, FHD, 1920 x 1080, 16:9, 4 ms, | 581 zł |
Monitor z serii Acer V7 V227QABI 21,5", TFT, FHD, 1920 x 1080, 16:9, 4 ms, | 536 zł |
Monitor z serii Acer V7 V227QABI 21,5", TFT, FHD, 1920 x 1080, 16:9, 4 ms, | 552 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Acer V227QAbi 21.5p VA FHD 16 9 - 4 ms (UMWV7EEA07) - | 532 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →