Карта пам'яті SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II 256 ГБ (SDSDXEP-256G-GN4IN)
Фото 3 |
SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II 256Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II 256 ГБ
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karta SanDisk 256GB Extreme PRO SDXC do 280 MB/s UHS-II Class 10 U3 V60 SD | 456 zł |
SanDisk SDXC 256GB Extreme Pro 280/150 MB/s V60 UHS-II RF-SD-SND-222 | 549 zł |
Karta pamięci SANDISK Extreme PRO SDXC 256GB | 549 zł |
Karta pamięci SANDISK Extreme PRO SDXC 256GB SDSDXEP-256G-GN4IN | 549 zł |
Karta SanDisk Extreme PRO SDXC 256 GB Class 10 UHS-II/U3 V60 (002154930000 | 539 zł |
Karta pamięci SanDisk Extreme PRO SDSDXEP-256G-GN4IN, SDXC, 256 GB | 617 zł |
Модификації SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II
Ціни на SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II 64 ГБ | від 366 zł | 1 пропозиція | ||
SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II 128 ГБ | від 251 zł | 11 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II 256 ГБ | від 456 zł | 8 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II 512 ГБ | від 1 763 zł | 2 пропозиції | ||
SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II 1 ТБ | від 3 779 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →