Карта пам'яті SanDisk Extreme Pro V90 SD UHS-II U3 32 ГБ (SDSDXDK-032G-GN4IN)
Фото 3 |
SanDisk Extreme Pro V90 SDHC UHS-II U3 32Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Extreme Pro V90 SD UHS-II U3 32 ГБ
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SanDisk Extreme PRO SD - 300MB/s - 32GB | 317 zł |
Karta pamięci SANDISK Extreme PRO SDHC 32GB | 245 zł |
Sandisk SDHC 32 GB EXTREME PRO 300MB/s C10 UHS-II V90 (w magazynie!) | 249 zł |
ще 5 пропозицій
Модификації SanDisk Extreme Pro V90 SD UHS-II U3
Ціни на SanDisk Extreme Pro V90 SD UHS-II U3 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Pro V90 SD UHS-II U3 32 ГБ | від 243 zł | 11 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro V90 SD UHS-II U3 64 ГБ | від 322 zł | 18 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro V90 SD UHS-II U3 128 ГБ | від 607 zł | 19 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro V90 SD UHS-II U3 256 ГБ | від 1 248 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →