Спальний мішок Pinguin Savana PFM 195 2020
Pinguin Savana PFM 195 2020 |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pinguin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pinguin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pinguin Savana PFM 195 2020
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Śpiwór turystyczny dla dorosłych Pinguin SAVANA PFM lewy 195 cm | 378 zł |
Śpiwór Pinguin Savana PFM 195 cm/right blue | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZW | 355 zł |
Śpiwór turystyczny Pinguin SAVANA PFM blue | 378 zł |
Śpiwór Pinguin Savana PFM 195 cm/right blue | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZW | 355 zł |
Śpiwór turystyczny dla dorosłych Pinguin SAVANA PFM lewy | 378 zł |
ще 8 пропозицій
Модифікація моделі:
- Модель Topas 175 - довжина мішка 175 см
- Модель Topas 185 - довжина мішка 185 см
- Модель Topas 195 - довжина мішка 195 см
- У моделей з буквою R в назві, блискавка розміщена на правій стороні
- У моделей з буквою L в назві, блискавка розміщена на лівій стороні
РекомендуємоПорівняти в таблиці →