Ціни на Pinguin Savana PFM 185 2020
від 331 до 378 zł Спальник-кокон торгової марки Pinguin є середньобюджетним сегментом. Він розрахований на туристів зростом до 185 см і вважається універсальним рішенням, яке підходить для піших походів, велосипедних вилазок на природу чи кемпінгу. Як утеплювач використовується синтетичний матеріал ThermicFibre, який розташований між зовнішнім нейлоновим шаром і поліестеровою підкладкою. Для підвищення теплоізоляційних властивостей передбачено капюшон, комір і тепловий валик вздовж блискавки. В результаті спальний мішок Pinguin Savana PFM 185 2020 має забезпечити комфортний ночівля при падінні температур до значень у діапазоні від +5 до 0 градусів за Цельсієм. В екстремальних ситуаціях допустиме використання при похолоданнях до -15 °C. До бонусів оснащення відноситься світлонакопичувальна петля, внутрішня к...ишенька, можливість стеблювання двох моделей в одну велику, захист від закушування блискавки. Кокон має досить невелику вагу (1.3 кг) і може бути дуже компактний у компресійному чохлі - стискається до розміру 24x18x18 см, що за об'ємом становить менше 8 літрів. Зазначимо також, що у продажу зустрічаються дві різні колірні варіації – зелена та синя. |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Śpiwór turystyczny dla dorosłych Pinguin SAVANA PFM prawy 185 cm | 378 zł |
Śpiwór turystyczny Pinguin SAVANA PFM blue | 378 zł |
Śpiwór Pinguin Savana PFM 185 cm/right green | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA Z | 355 zł |
Śpiwór turystyczny dla dorosłych Pinguin SAVANA PFM prawy | 378 zł |
Śpiwór turystyczny Pinguin SAVANA PFM green - 185 lewy | 378 zł |
Pinguin Savana Sleeping Bag Niebieski Regular / Right | 331 zł |
Śpiwór turystyczny dla dorosłych Pinguin SAVANA PFM lewy 185 cm | 355 zł |
Śpiwór Pinguin Savana PFM 185 cm/right blue | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZW | 360 zł |
Śpiwór Pinguin Savana PFM 185 cm/left green | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZW | 355 zł |
Śpiwór turystyczny Pinguin SAVANA PFM 185 prawy green | 373 zł |
Śpiwór turystyczny Pinguin SAVANA PFM 185 lewy green | 373 zł |
Śpiwór Pinguin Savana PFM 185 cm/left green | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZW | 355 zł |
Śpiwór Pinguin Savana PFM 185 cm/right blue | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZW | 360 zł |
Pinguin Savana Sleeping Bag Zielony Regular / Left | 331 zł |
Pinguin Savana Sleeping Bag Zielony Regular / Right | 331 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!