Ceny na śpiwór Pinguin Savana PFM 185 2020
od 331 do 378 zł Śpiwór kokonowy marki Pinguin reprezentuje segment średniobudżetowy. Przeznaczony jest dla turystów o wzroście do 185 cm i uważany jest za uniwersalne rozwiązanie, które nadaje się do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej na łonie natury lub biwakowania. Jako izolację zastosowano syntetyczny materiał ThermicFibre, który znajduje się pomiędzy nylonową warstwą zewnętrzną a poliestrową podszewką. Aby zwiększyć właściwości termoizolacyjne, zastosowano kaptur, kołnierz i rolkę termoizolacyjną wzdłuż zamka. Dzięki temu śpiwór Pinguin Savana PFM 185 2020 powinien zapewnić komfortowy nocleg, gdy temperatury spadną do wartości z zakresu od +5 do 0 stopni Celsjusza. W skrajnych sytuacjach dopuszczalne jest użytkowanie go w niskich temperaturach do -15°C. Do bonusów wyposażenia zalicza się pętla gr...omadząca światło, kieszeń wewnętrzna, możliwość połączenia dwóch modeli w jeden większy oraz zabezpieczenie przed zaczepieniem zamka błyskawicznego. Kokon ma dość niewielką wagę (1,3 kg) i w opakowaniu kompresyjnym może być bardzo kompaktowy - po skompresowaniu osiąga wymiary 24x18x18 cm, czyli niecałe 8 litrów objętości. Informujemy również, że w sprzedaży dostępne są dwie różne wersje kolorystyczne – zielona i niebieska. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Śpiwór turystyczny dla dorosłych Pinguin SAVANA PFM prawy 185 cm | 378 zł |
Śpiwór turystyczny Pinguin SAVANA PFM blue | 378 zł |
Śpiwór Pinguin Savana PFM 185 cm/right green | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA Z | 355 zł |
Śpiwór turystyczny dla dorosłych Pinguin SAVANA PFM prawy | 378 zł |
Śpiwór turystyczny Pinguin SAVANA PFM green - 185 lewy | 378 zł |
Pinguin Savana Sleeping Bag Niebieski Regular / Right | 331 zł |
Śpiwór turystyczny dla dorosłych Pinguin SAVANA PFM lewy 185 cm | 355 zł |
Śpiwór Pinguin Savana PFM 185 cm/right blue | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZW | 360 zł |
Śpiwór Pinguin Savana PFM 185 cm/left green | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZW | 355 zł |
Śpiwór turystyczny Pinguin SAVANA PFM 185 prawy green | 373 zł |
Śpiwór turystyczny Pinguin SAVANA PFM 185 lewy green | 373 zł |
Śpiwór Pinguin Savana PFM 185 cm/left green | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZW | 355 zł |
Śpiwór Pinguin Savana PFM 185 cm/right blue | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZW | 360 zł |
Pinguin Savana Sleeping Bag Zielony Regular / Left | 331 zł |
Pinguin Savana Sleeping Bag Zielony Regular / Right | 331 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!