Конструктор Lego Dragon Pit 70655 (70655)
Відео 11Фото 7 |
Lego Dragon Pit 70655 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Lego NinjagoПорівняти в таблиці →
від 30 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 78 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 1 420 zł
вік 14+, унісекс, фантастика, деталей 5685 шт, персонажів 19 шт
від 108 zł
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 307 шт, персонажів 4 шт
від 23 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 146 шт, персонажів 1 шт
від 48 zł
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 104 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 101 zł
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 322 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 322 zł
вік 10+, унісекс, фантастика, деталей 973 шт, моделей 2, рухомі деталі
від 394 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 1029 шт, персонажів 6 шт
від 218 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 616 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 31 zł
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 57 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 53 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 132 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 48 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 198 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 33 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 26 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 33 zł
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 64 шт, персонажів 2 шт
від 120 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 479 шт, моделей 2, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 45 zł
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 235 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 109 zł
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 285 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 105 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 384 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 38 zł
вік 6+, для хлопчиків, фантастика, деталей 69 шт, персонажів 2 шт
від 229 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 623 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
Відеоогляди
LEGO Ninjago Smocza jama 70655 / RECENZJA
17 липня 2018171 924 перегляда
LEGO Ninjago Build - Dragon Pit Set #70655 - Part 5
30 жовтня 20191 035 переглядів
LEGO NINJAGO Dragon Pit Review!!! Set 70655
27 червня 201822 145 переглядів
LEGO Ninjago Build - Dragon Pit Set #70655 - Part 2
27 жовтня 20191 570 переглядів
LEGO Ninjago Build - Dragon Pit Set #70655 - Part 6
31 жовтня 20191 074 перегляда
LEGO Ninjago Build - Dragon Pit Set #70655 - Part 3
28 жовтня 20191 115 переглядів
LEGO Ninjago Build - Dragon Pit Set #70655 - Part 4
29 жовтня 20191 253 перегляда
LEGO Ninjago Build - Dragon Pit Set #70655 - Part 1
26 жовтня 20193 645 переглядів
Lego Ninjago 70655 Dragon Pit - Lego Speed Build Review
30 травня 2018369 570 переглядів
LEGO Ninjago 70655 Dragon Pit - Lego Quick Review
17 травня 201859 458 переглядів
Lego Ninjago 70655 Dragon Pit Speed Build
8 листопада 2018945 942 перегляда
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 499 zł
вік 9+, для хлопчиків, фантастика, деталей 1376 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 939 zł
вік 18+, для хлопчиків, фантастика, деталей 1673 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 980 zł
вік 10+, для хлопчиків, фантастика, деталей 1336 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 952 zł
вік 11+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 1862 шт, моделей 2, рухомі деталі, мотор
від 588 zł
вік 18+, унісекс, фантастика, деталей 1369 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі
від 208 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 502 шт, персонажів 6 шт
від 48 zł
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 104 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 170 zł
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 452 шт, рухомі деталі
від 70 zł
вік 8+, унісекс, Minecraft, деталей 364 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 549 zł
вік 18+, унісекс, лицарі і пірати, деталей 2103 шт, персонажів 4 шт
від 1 625 zł
вік 16+, унісекс, фентезі, деталей 6020 шт, персонажів 28 шт, рухомі деталі