Конструктор Lego Capital City 60200
Відео 22Фото 10 |
Lego Capital City 60200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Lego CityПорівняти в таблиці →
від 375 zł
вік 7+, унісекс, залізниця, деталей 764 шт, персонажів 6 шт, мотор, світлові ефекти
від 45 zł
вік 6+, унісекс, наземний транспорт, деталей 243 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 304 zł
вік 6+, унісекс, залізниця, деталей 1226 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі, мотор
від 318 zł
вік 7+, унісекс, поліція і бандити, деталей 980 шт, персонажів 7 шт
від 600 zł
вік 7+, унісекс, космос, деталей 1010 шт, персонажів 7 шт, рухомі деталі
від 75 zł
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 261 шт, персонажів 3 шт
від 193 zł
вік 6+, унісекс, пожежна служба, деталей 478 шт, персонажів 3 шт
від 85 zł
вік 6+, унісекс, наземний транспорт, деталей 252 шт, персонажів 2 шт
від 76 zł
вік 4+, для хлопчиків, будівництво, деталей 126 шт, персонажів 2 шт
від 135 zł
вік 6+, унісекс, пожежна служба, деталей 540 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 150 zł
вік 6+, унісекс, поліція і бандити, деталей 706 шт, персонажів 5 шт
від 279 zł
вік 6+, унісекс, будівлі, деталей 688 шт, моделей 2, персонажів 6 шт
від 61 zł
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 194 шт, персонажів 2 шт
від 419 zł
вік 6+, унісекс, залізниця, деталей 677 шт, персонажів 4 шт, мотор
від 43 zł
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 144 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 659 zł
вік 7+, унісекс, залізниця, деталей 1153 шт, персонажів 6 шт, мотор
від 45 zł
вік 5+, унісекс, поліція і бандити, деталей 197 шт, персонажів 2 шт
від 57 zł
вік 6+, унісекс, космос, деталей 240 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 150 zł
вік 6+, унісекс, поліція і бандити, деталей 668 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 177 zł
вік 7+, для хлопчиків, поліція і бандити, деталей 674 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
Відеоогляди
MASSIVE LEGO LEGO CITY SET - CAPITOL CITY Set 60200 Review
30 серпня 20191 947 переглядів
LEGO City Update - Airport 5 Star Hotel MOC 60200
12 квітня 202119 680 переглядів
Lego City 60200 Hauptstadt Teil 1 - Elektroauto/ Lego City Town Capital City 60200 - electric car
14 жовтня 2019115 переглядів
Build ⏩ Lego city 60200 Capital City - Hotel Construction
25 січня 2020222 перегляда
Lego Speed Build: Capital City - #60200
11 травня 2019173 перегляда
Build ⏩ Lego city 60200 Capital City - Crane Assembly
13 січня 2020193 перегляда
Hotel and Museum, Lego set 60200 Aug. 22, 2019 Maryville Lego City
23 серпня 20191 502 перегляда
QUICK look: LEGO Capital City 60200!
11 серпня 201811 586 переглядів
LEGO 60200 Capital City alternative build CABRIO car
28 грудня 20184 098 переглядів
Lego City Set 60200 Capital City Awesome Review
8 грудня 20181 941 перегляд
Building Lego City Capital City SET 60200 PART 6
26 червня 20181 007 переглядів
Building Lego City Capital City SET 60200 PART 2
22 червня 20181 769 переглядів
Lego City 60200 Capital City - Lego Speed Build
24 травня 2018128 583 перегляда
Building Lego City Capital City SET 60200 PART 5
25 червня 2018956 переглядів
Lego City 60200 Capital City - Lego Speed Build Review
2 червня 2018368 158 переглядів
LEGO instructions - City - 60200 - Capital City (Book 9)
10 червня 20181 253 перегляда
Lego City 60200 Capital City Speed Build
23 серпня 20181 860 217 переглядів
LEGO City 60200 Capital City Speed Build Speed Build Review
13 листопада 20189 451 366 переглядів
Lego City 60200 Capital City Bus - Lego Speed Build
30 листопада 201827 979 переглядів
Unboxing Lego City Capital City SET 60200
20 червня 20189 277 переглядів
A Real Caveman Lego Minifigure Animation from set 60200 Capital City
23 серпня 20189 641 перегляд
Lego City 60200 Capital City Crane, Museum and Skatepark
26 вересня 201817 649 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 100 zł
вік 9+, унісекс, будівлі, деталей 1023 шт, моделей 3, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 770 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 1035 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 995 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 1427 шт, персонажів 7 шт, рухомі деталі, світлові ефекти
від 1 300 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 1016 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 665 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 1159 шт, персонажів 10 шт, рухомі деталі
від 582 zł
вік 18+, унісекс, фантастика, деталей 1369 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі
від 1 664 zł
вік 18+, унісекс, сюжетні набори, деталей 3662 шт, мотор, звукові ефекти
від 186 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 502 шт, персонажів 6 шт
від 50 zł
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 104 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 70 zł
вік 8+, унісекс, Minecraft, деталей 364 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 1 599 zł
вік 16+, унісекс, фентезі, деталей 6020 шт, персонажів 28 шт, рухомі деталі