Klocki Lego Capital City 60200
Wideo 22Zdjęcia 10 |
Lego Capital City 60200 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria Lego CityPorównaj w tabeli →
od 375 zł
wiek 7+, unisex, tory kolejowe, elementów 764 szt., bohaterów 6 szt., silnik, efekty świetlne
od 45 zł
wiek 6+, unisex, transport lądowy, elementów 243 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 304 zł
wiek 6+, unisex, tory kolejowe, elementów 1226 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części, silnik
od 318 zł
wiek 7+, unisex, policja i bandyci, elementów 980 szt., bohaterów 7 szt.
od 600 zł
wiek 7+, unisex, kosmos, elementów 1010 szt., bohaterów 7 szt., ruchome części
od 75 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 261 szt., bohaterów 3 szt.
od 193 zł
wiek 6+, unisex, straż pożarna, elementów 478 szt., bohaterów 3 szt.
od 85 zł
wiek 6+, unisex, transport lądowy, elementów 252 szt., bohaterów 2 szt.
od 76 zł
wiek 4+, dla chłopców, budownictwo, elementów 126 szt., bohaterów 2 szt.
od 135 zł
wiek 6+, unisex, straż pożarna, elementów 540 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 150 zł
wiek 6+, unisex, policja i bandyci, elementów 706 szt., bohaterów 5 szt.
od 279 zł
wiek 6+, unisex, budynki, elementów 688 szt., modeli 2, bohaterów 6 szt.
od 61 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 194 szt., bohaterów 2 szt.
od 419 zł
wiek 6+, unisex, tory kolejowe, elementów 677 szt., bohaterów 4 szt., silnik
od 43 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 144 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 659 zł
wiek 7+, unisex, tory kolejowe, elementów 1153 szt., bohaterów 6 szt., silnik
od 45 zł
wiek 5+, unisex, policja i bandyci, elementów 197 szt., bohaterów 2 szt.
od 57 zł
wiek 6+, unisex, kosmos, elementów 240 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 150 zł
wiek 6+, unisex, policja i bandyci, elementów 668 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 177 zł
wiek 7+, dla chłopców, policja i bandyci, elementów 674 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
Wideo recenzje
MASSIVE LEGO LEGO CITY SET - CAPITOL CITY Set 60200 Review
30 sierpnia 20191 947 przegląd
LEGO City Update - Airport 5 Star Hotel MOC 60200
12 kwietnia 202119 680 przegląd
Lego City 60200 Hauptstadt Teil 1 - Elektroauto/ Lego City Town Capital City 60200 - electric car
14 października 2019115 przegląd
Build ⏩ Lego city 60200 Capital City - Hotel Construction
25 stycznia 2020222 przegląd
Lego Speed Build: Capital City - #60200
11 maja 2019173 przegląd
Build ⏩ Lego city 60200 Capital City - Crane Assembly
13 stycznia 2020193 przegląd
Hotel and Museum, Lego set 60200 Aug. 22, 2019 Maryville Lego City
23 sierpnia 20191 502 przegląd
QUICK look: LEGO Capital City 60200!
11 sierpnia 201811 586 przegląd
LEGO 60200 Capital City alternative build CABRIO car
28 grudnia 20184 098 przegląd
Lego City Set 60200 Capital City Awesome Review
8 grudnia 20181 941 przegląd
Building Lego City Capital City SET 60200 PART 6
26 czerwca 20181 007 przegląd
Building Lego City Capital City SET 60200 PART 2
22 czerwca 20181 769 przegląd
Lego City 60200 Capital City - Lego Speed Build
24 maja 2018128 583 przegląd
Building Lego City Capital City SET 60200 PART 5
25 czerwca 2018956 przegląd
Lego City 60200 Capital City - Lego Speed Build Review
2 czerwca 2018368 158 przegląd
LEGO instructions - City - 60200 - Capital City (Book 9)
10 czerwca 20181 253 przegląd
Lego City 60200 Capital City Speed Build
23 sierpnia 20181 860 217 przegląd
LEGO City 60200 Capital City Speed Build Speed Build Review
13 listopada 20189 451 366 przegląd
Lego City 60200 Capital City Bus - Lego Speed Build
30 listopada 201827 979 przegląd
Unboxing Lego City Capital City SET 60200
20 czerwca 20189 277 przegląd
A Real Caveman Lego Minifigure Animation from set 60200 Capital City
23 sierpnia 20189 641 przegląd
Lego City 60200 Capital City Crane, Museum and Skatepark
26 września 201817 649 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 100 zł
wiek 9+, unisex, budynki, elementów 1023 szt., modeli 3, bohaterów 3 szt., ruchome części
od 770 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 1035 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 995 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 1427 szt., bohaterów 7 szt., ruchome części, efekty świetlne
od 1 300 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 1016 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
od 665 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 1159 szt., bohaterów 10 szt., ruchome części
od 582 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 1369 szt., bohaterów 8 szt., ruchome części
od 1 664 zł
wiek 18+, unisex, zestawy fabularne, elementów 3662 szt., silnik, efekty dźwiękowe
od 186 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 502 szt., bohaterów 6 szt.
od 50 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 104 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 1 599 zł
wiek 16+, unisex, fantasy, elementów 6020 szt., bohaterów 28 szt., ruchome części
od 760 zł
wiek 18+, unisex, zestawy fabularne, elementów 2164 szt., bohaterów 4 szt., efekty świetlne