Klocki Lego 12 Grimmauld Place 76408
Wideo 25Zdjęcia 8 |
Lego 12 Grimmauld Place 76408 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego 12 Grimmauld Place 76408
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw klocków LEGO Harry Potter Ulica Grimmauld Place 12 1083 elementy (7LEGO 76408 Harry Potter Ulica Grimmauld Place 12 - to pierwszy zestaw z serii, który przedstawia magiczną, kilkupiętrową sied... więcejzibę Zakonu Feniksa. To naprawdę coś niesamowitego, gdy najzwyklejsza kamienica zostaje w magiczny sposób przekształcona w siedzibę Zakonu Feniksa.Zestaw zawiera wiele magicznych miejsc, w tym pokój Syriusza Blacka, gobelin z drzewem genealogicznym rodziny Black i fortepian, na którym Ron i Hermiona ćwiczą grę. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, zwyczajny z wyglądu budynek przekształca się w tajną siedzibę Zakonu Feniksa!Trzypoz Rozetka.plZłóż skargę | 555 zł |
LEGO Harry Potter 76408 Ulica Grimmauld Place 12Zestaw LEGO Harry Potter Ulica Grimmauld Place 12 (76408) to pierwszy zestaw w serii, który... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 565 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Harry Potter 76408 Ulica Grimmauld Place 12 DZI-Klocki Harry Potter 76408 Ulica Grimmauld Place 12, Lego Zestaw LEGO® Harry Potter™ Ulica Grimmauld Place 12 (76408) to pierw... więcejszy zestaw w serii, który przedstawia magiczną, kilkupiętrową siedzibę Zakonu Feniksa™. Zaczarowany zestaw do zabawy i ustawienia na półce dla dzieci od 8 lat Ten kilkupiętrowy model ma ok. 28 cm wysokości, więc mieści się w nim mnóstwo wiernie odwzorowanych detali i fascynujących funkcji. Moment przemiany zwykłego segmentu szeregowca w magiczną siedzibę Zakonu Feniksa z pewnością zachwyci każdego fana. W środku dzieci przeżyją wiele przygód z minifigurkami Harry’ego Pottera, Rona Weasleya™, Syriusza Blacka™, Nymphadory Tonks™, Stworka™, Molly Weasley, Freda Weasleya, George’a Weasleya i Kingsleya Shacklebolta™. W budynku można znaleźć wiele ciekawych miejsc, takich jak pokój Syriusza Blacka, gobelin z drzewem genealogicznym rodziny Black i fortepian, na którym Ron i Hermiona ćwiczą grę. W bezpłatnej aplikacji Instrukcje budowania LEGO dzieci mogą wyświetlać, powiększać i obracać powstający model, co wzbogaca zabawę w budowanie o wciągający element interaktywności Komputronik.plZłóż skargę | 649 zł |
LEGO Harry Potter Ulica Grimmauld Place 12 76408Zestaw LEGO® Harry Potter™ Ulica Grimmauld Place 12 (76408) to pierwszy zestaw w serii, który przedstawia magiczną, kilkupięt... więcejrową siedzibę Zakonu Feniksa™. Electro.plZłóż skargę | 700 zł |
LEGO Harry Potter Ulica Grimmauld Place 12 76408Zestaw LEGO® Harry Potter™ Ulica Grimmauld Place 12 (76408) to pierwszy zestaw w serii, który przedstawia magiczną, kilkupięt... więcejrową siedzibę Zakonu Feniksa™.... Avans.plZłóż skargę | 700 zł |
pokaż 15 ofert
Seria Lego Harry PotterPorównaj w tabeli →
od 1 599 zł
wiek 16+, unisex, fantasy, elementów 6020 szt., bohaterów 28 szt., ruchome części
od 549 zł
wiek 18+, unisex, fantasy, elementów 2660 szt., bohaterów 1 szt.
od 250 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 896 szt., bohaterów 5 szt.
od 45 zł
wiek 7+, unisex, fantasy, elementów 217 szt., bohaterów 4 szt.
od 300 zł
wiek 6+, unisex, fantasy, elementów 33 szt., bohaterów 4 szt.
od 67 zł
wiek 7+, unisex, fantasy, elementów 337 szt., ruchome części
od 198 zł
wiek 10+, unisex, fantasy, elementów 630 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 699 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 1074 szt., bohaterów 8 szt.
od 15 zł
wiek 5+, unisex, fantasy, elementów 8 szt., bohaterów 1 szt.
od 109 zł
wiek 9+, unisex, fantasy, elementów 349 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 240 zł
wiek 9+, unisex, fantasy, elementów 990 szt., bohaterów 9 szt., ruchome części
od 555 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 1083 szt., bohaterów 9 szt., ruchome części
od 159 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 587 szt., bohaterów 5 szt.
od 345 zł
wiek 18+, unisex, fantasy, elementów 561 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 219 zł
wiek 9+, unisex, fantasy, elementów 599 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 295 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 851 szt., bohaterów 7 szt.
od 168 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 345 szt., bohaterów 3 szt.
Wideo recenzje
LEGO HARRY POTTER 76408 | ULICA GRIMMUALD PLACE 12 | RECENZJA
5 czerwca 202236 466 przegląd
LEGO Harry Potter 2022 12 Grimmauld Place (76408) Review
12 maja 2022112 544 przegląd
LEGO Harry Potter 12 Grimmauld Place 76408 REVIEW (Summer 2022)
16 maja 202216 147 przegląd
LEGO Harry Potter - The PINNACLE of LEGO Engineering? - Grimmauld Place REVIEW!!
6 czerwca 202212 836 przegląd
Lego Harry Potter Summer Wave 2022: 12 Grimmauld Place
3 września 2022324 przegląd
LEGO Harry Potter 12 Grimmauld Place REVIEW! Set 76408
9 lipca 2022179 przegląd
12 Grimmauld Place Harry Potter Lego Set 76408 Review
1 września 2022511 przegląd
LEGO Harry Potter 12 Grimmauld Place (76408) Review!
9 lipca 2022256 przegląd
Lego Modular 12 Grimmauld Place Harry Potter 76408 MOC
1 maja 20234 585 przegląd
LEGO Harry Potter 12 Grimmauld Place Review (76408 | 2022)
17 maja 20221 090 przegląd
12 Grimmauld Place | Harry Potter Speed Build Lego Set 76408
26 lutego 2023326 przegląd
June 2022 Set Review! LEGO Harry Potter 76408 12 Grimmauld Place
17 czerwca 20221 133 przegląd
Buildings are the best - 12 Grimmauld Place build - Build & Banter - LIVE - 76408
9 czerwca 20222 787 przegląd
Actually FINISHING this on stream! - 12 Grimmauld Place build part 2- Build & Banter - 76408
16 czerwca 20221 711 przegląd
12 Grimmauld Place mid-build #lego #afol #harrypotter
22 lipca 2022325 przegląd
*NEW* Lego Harry Potter: 12 Grimmauld Place Review | 76408 | LegoMaster738
21 czerwca 2022307 przegląd
Motorised 12 Grimmauld Place & Review - Lego Harry Potter 76408
10 czerwca 20221 277 przegląd
LEGO Harry Potter 76408 12 Grimmauld Place REVIEW!
26 sierpnia 2022532 przegląd
LEGO Harry Potter Wizarding World Houses Comparison! The Burrow, Privet Drive, & 12 Grimmauld Place!
6 sierpnia 20222 487 przegląd
LEGO 76408 Harry Potter 12 Grimmauld Place
7 września 2022606 przegląd
Amazing Features & Build Details: LEGO Harry Potter 76408 12 Grimmauld Place Review!
31 lipca 20223 043 przegląd
LEGO Harry Potter Review: 76408 12 Grimmauld Place (2022 Set) I love it!
22 czerwca 20221 637 przegląd
LEGO Harry Potter 12 Grimmauld Place 76408 Review
16 czerwca 20221 124 przegląd
Lightailing Light Kit For Lego 12 Grimmauld Place 76408
24 czerwca 20221 165 przegląd
NEW 2022 LEGO HARRY POTTER 12 Grimmauld Place #lego 76408
8 kwietnia 20221 377 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 367 zł
wiek 9+, unisex, fantasy, elementów 878 szt., bohaterów 10 szt., ruchome części
od 489 zł
wiek 12+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 1212 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 600 zł
wiek 7+, unisex, kosmos, elementów 1010 szt., bohaterów 7 szt., ruchome części
od 425 zł
wiek 6+, unisex, tory kolejowe, elementów 1226 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części, silnik
od 424 zł
wiek 16+, unisex, zestawy fabularne, elementów 910 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 402 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 924 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 446 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 1171 szt., bohaterów 8 szt., ruchome części
od 680 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 1083 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 400 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 1022 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części