Телевізор Hisense 40A5KQ 40 "
Фото 10 |
Hisense 40A5KQ 40 "
32 "40 "
Екран:40 ", 1920x1080 пікс, 60 Гц, ідс 900 к/с
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Роз'єм USB-C
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Hisense 40A5KQ 40 "
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hisense 40" Telewizor 40A5KQ TV LED 1080p (Full HD) | 1 596 zł |
Telewizor HISENSE 40A5KQ 40" QLED DVB-T2-HEVC-H.265 | 1 600 zł |
Telewizor Hisense 40A5KQ QLED 40'' Full HD VIDAA | 1 889 zł |
Telewizor HISENSE 40A5KQ 40" QLED DVB-T2-HEVC-H.265 | 1 600 zł |
Модификації Hisense 40A5KQ
Ціни на Hisense 40A5KQ |
---|---|---|---|---|
Hisense 32A5KQ 32 " | від 1 396 zł | 5 пропозицій | ||
Hisense 40A5KQ 40 " | від 1 596 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →