Telewizor Hisense 40A5KQ 40 "
Zdjęcia 10 |
Hisense 40A5KQ 40 "
32 "40 "
Wyświetlacz:40 ", 1920x1080 px, 60 Hz, ids 900 kl./s
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Złącze USB typu C
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Hisense 40A5KQ 40 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hisense 40" Telewizor 40A5KQ TV LED 1080p (Full HD) | 1 596 zł |
Telewizor HISENSE 40A5KQ 40" QLED DVB-T2-HEVC-H.265 | 1 600 zł |
Telewizor Hisense 40A5KQ QLED 40'' Full HD VIDAA | 1 889 zł |
Telewizor HISENSE 40A5KQ 40" QLED DVB-T2-HEVC-H.265 | 1 600 zł |
Modyfikacje Hisense 40A5KQ
Ceny na Hisense 40A5KQ |
---|---|---|---|---|
Hisense 32A5KQ 32 " | od 1 396 zł | 5 oferty | ||
Hisense 40A5KQ 40 " | od 1 596 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →