Літня шина Continental SportContact 6 295/35 R24 110Y
Відео 11Фото 13 |
Виберіть розмір шин
Continental SportContact 6 295/35 R24 110Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental SportContact 6 295/35 R24 110Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental SportContact 6 (295/35 R24 110Y) 03587060000 | 2 195 zł |
Continental SportContact 6 ( 295/35 ZR24 (110Y) XL EVc ) | 2 230 zł |
Continental SportContact 6 ( 295/35 ZR24 (110Y) XL EVc ) 03587060000 | 2 204 zł |
Opona Continental 295/35 ZR24 SportContact 6 110Y XL - opony terenowe 3587 | 2 027 zł |
Відеоогляди
Рекомендуємо