Всесезонна шина Continental VanContact A/S Ultra 225/70 R15C 112S
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Continental VanContact A/S Ultra 225/70 R15C 112S 225/70 R15 112 R 225/70 R15 112 S |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental VanContact A/S Ultra 225/70 R15C 112S
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental VanContact A/S Ultra (225/70 R15 112/110S) 04519320000 | 741 zł |
Continental VanContact A/S Ultra ( 225/70 R15C 112/110S 8PR ) | 752 zł |
Continental VanContact A/S Ultra ( 225/70 R15C 112/110S 8PR ) 04519320000 | 743 zł |
Opony całoroczne 225/70R15 112/110S VanContact A/S Ultra Continental 2023 | 672 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental VanContact A/S Ultra 225/70 R15C 112S
Ціни на Continental VanContact A/S Ultra 225/70 R15C 112S |
---|---|---|---|---|
Continental VanContact A/S Ultra 225/70 R15C 112R | від 827 zł | 3 пропозиції | ||
Continental VanContact A/S Ultra 225/70 R15C 112S | від 672 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →