Зимова шина Continental VanContact Winter 205/65 R16C 107T
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Continental VanContact Winter 205/65 R16C 107T ТОП-3ТОП-5 205/65 R16 107 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental VanContact Winter 205/65 R16C 107T
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
CONTINENTAL VANCONTACT Winter 8PR 205/65R16C 107/105T T N 1000406743 | 822 zł |
Continental VanContact Winter (205/65 R16 107/105T) 04532720000 | 747 zł |
Opona Continental 205/65R16C VanContact Winter 107/105T M+S - opony dostaw | 727 zł |
Continental VanContact Winter ( 205/65 R16C 107/105T 8PR podwójnie oznaczo | 762 zł |
Continental VanContact Winter ( 205/65 R16C 107/105T 8PR podwójnie oznaczo | 753 zł |
Opony zimowe 205/65R16 107/105T VanContact Winter Continental | 706 zł |
Opony zimowe 205/65R16 107/105T VanContact Winter Continental 2023 | 712 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental VanContact Winter 205/65 R16C 107T
Ціни на Continental VanContact Winter 205/65 R16C 107T |
---|---|---|---|---|
Continental VanContact Winter 205/65 R16C 107T | від 706 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →