Всесезонна шина Continental VanContact 4Season 235/65 R16C 115R
Відео 4Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Continental VanContact 4Season 235/65 R16C 115R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental VanContact 4Season 235/65 R16C 115R
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental 451471000-235/65/R16 115R - E/C/72dB - opony całoroczne do sam | 857 zł |
Continental VanContact 4Season (235/65 R16 115/113R) 04514710000 | 801 zł |
Opona Continental 235/65R16C VanContact 4Season 115R M+S 3PMSF - opony dos | 779 zł |
Continental VanContact 4Season ( 235/65 R16C 115/113R 8PR ) | 857 zł |
Continental VanContact 4Season ( 235/65 R16C 115/113R 8PR ) 04514710000 | 846 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental VanContact 4Season 235/65 R16C 115R
Ціни на Continental VanContact 4Season 235/65 R16C 115R |
---|---|---|---|---|
Continental VanContact 4Season 235/65 R16C 115R | від 779 zł | 5 пропозицій | ||
Continental VanContact 4Season 235/65 R16C 121Q | від 788 zł | 6 пропозицій | ||
Continental VanContact 4Season 235/65 R16C 121R | від 803 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →