Літня шина Continental ContiCrossContact LX 265/60 R18 110T
Відео 9Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiCrossContact LX 265/60 R18 110T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiCrossContact LX 265/60 R18 110T
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental ContiCrossContact LX (265/60 R18 110T) 03549410000 | 940 zł |
Continental ContiCrossContact LX ( 265/60 R18 110T ) 03549410000 | 1 033 zł |
Continental ContiCrossContact LX ( 265/60 R18 110T ) | 1 046 zł |
Opona Continental 265/60R18 ContiCrossContact LX 110T M+S - opony terenowe | 809 zł |
Continental ContiCrossContact LX (265/60 R18 110T) 03593570000 | 1 026 zł |
Continental ContiCrossContact LX ( 265/60 R18 110T ) 03593570000 | 851 zł |
Continental ContiCrossContact LX ( 265/60 R18 110T ) | 861 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →