Всесезонна шина Continental AllSeasonContact 2 195/65 R15 91H
Відео 14Фото 15 |
Виберіть розмір шин
Continental AllSeasonContact 2 195/65 R15 91H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental AllSeasonContact 2 195/65 R15 91H
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
CONTINENTAL - AllSeasonContact 2-195/65 R 15-91H/C/B/70dB - opony całorocz | 368 zł |
Continental AllSeasonContact 2 ( 195/65 R15 91H EVc ) 03201310000 | 365 zł |
Continental AllSeasonContact 2 (195/65 R15 91H) 03201310000 | 356 zł |
Continental AllSeasonContact 2 ( 195/65 R15 91H EVc ) | 369 zł |
Continental AllSeasonContact 2 ( 195/65 R15 91H EVc ) 03551540000 | 561 zł |
Continental AllSeasonContact 2 ( 195/65 R15 91H EVc ) | 579 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental AllSeasonContact 2 195/65 R15 91H
Ціни на Continental AllSeasonContact 2 195/65 R15 91H |
---|---|---|---|---|
Continental AllSeasonContact 2 195/65 R15 91H | від 356 zł | 6 пропозицій | ||
Continental AllSeasonContact 2 195/65 R15 95H | від 459 zł | 1 пропозиція | ||
Continental AllSeasonContact 2 195/65 R15 95V | від 349 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →