Opona całoroczna Continental AllSeasonContact 2 195/65 R15 91H
Wideo 14Zdjęcia 15 |
Wybierz rozmiar opony
Continental AllSeasonContact 2 195/65 R15 91H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental AllSeasonContact 2 195/65 R15 91H
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CONTINENTAL - AllSeasonContact 2-195/65 R 15-91H/C/B/70dB - opony całorocz | 368 zł |
Continental AllSeasonContact 2 ( 195/65 R15 91H EVc ) 03201310000 | 365 zł |
Continental AllSeasonContact 2 (195/65 R15 91H) 03201310000 | 356 zł |
Continental AllSeasonContact 2 ( 195/65 R15 91H EVc ) | 369 zł |
Continental AllSeasonContact 2 ( 195/65 R15 91H EVc ) 03551540000 | 561 zł |
Continental AllSeasonContact 2 ( 195/65 R15 91H EVc ) | 578 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental AllSeasonContact 2 195/65 R15 91H
Ceny na Continental AllSeasonContact 2 195/65 R15 91H |
---|---|---|---|---|
Continental AllSeasonContact 2 195/65 R15 91H | od 356 zł | 6 oferty | ||
Continental AllSeasonContact 2 195/65 R15 95H | od 459 zł | 1 oferta | ||
Continental AllSeasonContact 2 195/65 R15 95V | od 397 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →