Kompresor Metabo AK 18 Multi (600794850)
Zdjęcia 10 |
Metabo AK 18 Multi |
|
Zestaw nie zawiera baterii i ładowarki
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metabo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metabo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Metabo AK 18 Multi
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Metabo Kompresor Bezolejowy Akumulatorowy 18V Ak 18 Multi 0*Ah ME 60079485 | 646 zł |
Kompresor Metabo AK18 Multi | 790 zł |
KOMPRESOR BEZOLEJOWY AKUMULATOROWY 18V AK 18 MULTI 0*AH | 667 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →