Всесезонна шина Continental VancoFourSeason 2 205/65 R16C 107T
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Continental VancoFourSeason 2 205/65 R16C 107T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental VancoFourSeason 2 205/65 R16C 107T
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental VancoFourSeason 2 (205/65 R16 107/105T) 04510800000 | 677 zł |
Continental VancoFourSeason 2 ( 205/65 R16C 107/105T 8PR podwójnie oznaczo | 686 zł |
Opona Continental 205/65R16C VancoFourSeason 2 107T M+S 3PMSF - opony dost | 674 zł |
Continental VancoFourSeason 2 ( 205/65 R16C 107/105T 8PR podwójnie oznaczo | 678 zł |
Opony całoroczne 205/65R16 107/105T Vanco FourSeason 2 Continental | 631 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →