Зимова шина Continental WinterContact TS870P 225/60 R17 99H
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Continental WinterContact TS870P 225/60 R17 99H 225/60 R17 99 H 225/60 R17 103 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental WinterContact TS870P 225/60 R17 99H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental WinterContact TS 870 P (225/60 R17 99H) 03557460000 | 911 zł |
Continental WinterContact TS 870 P ( 225/60 R17 99H EVc ) 03557460000 | 915 zł |
Continental WinterContact TS 870 P ( 225/60 R17 99H EVc ) | 926 zł |
Opony zimowe 225/60R17 99H WinterContact TS 870 P Continental 2023 | 870 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental WinterContact TS870P 225/60 R17 99H
Ціни на Continental WinterContact TS870P 225/60 R17 99H |
---|---|---|---|---|
Continental WinterContact TS870P 225/60 R17 99H | від 870 zł | 4 пропозиції | ||
Continental WinterContact TS870P 225/60 R17 103V | від 981 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →