Зимова шина Continental ContiWinterContact TS830P 205/60 R16 96H
Відео 2Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiWinterContact TS830P 205/60 R16 96H 205/60 R16 96 H 205/60 R16 96 H Seal |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiWinterContact TS830P 205/60 R16 96H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opona Continental 205/60R16 ContiWinterContact TS 830 P 96H XL - opony zim | 537 zł |
Continental ContiWinterContact TS 830P (205/60 R16 96H) 03531300000 | 556 zł |
Continental ContiWinterContact TS 830P ( 205/60 R16 96H XL ) | 569 zł |
Continental ContiWinterContact TS 830P ( 205/60 R16 96H XL ) 03531300000 | 562 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental ContiWinterContact TS830P 205/60 R16 96H
Ціни на Continental ContiWinterContact TS830P 205/60 R16 96H |
---|---|---|---|---|
Continental ContiWinterContact TS830P 205/60 R16 96H | від 537 zł | 4 пропозиції | ||
Continental ContiWinterContact TS830P 205/60 R16 96H Seal | від 589 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →