Зимова шина Bridgestone Blizzak LM005 195/65 R15 91T
Відео 16Фото 52 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Blizzak LM005 195/65 R15 91T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Blizzak LM005 195/65 R15 91T
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone BLIZZAK LM005-195/65 R15 91T - C/A/71 - Opony zimowe Samochody | 365 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 ( 195/65 R15 91T EVc ) 15291 | 360 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 (195/65 R15 91T) 15291 | 354 zł |
Opona Bridgestone 195/65R15 LM005 91T - opony zimowe 15291 | 307 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 ( 195/65 R15 91T EVc ) | 365 zł |
Opona Zimowa, Bridgestone, Blizzak LM005 195/65R15 91T | 325 zł |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Blizzak LM005 195/65 R15 91T
Ціни на Bridgestone Blizzak LM005 195/65 R15 91T |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Blizzak LM005 195/65 R15 91H | від 401 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Blizzak LM005 195/65 R15 91T | від 307 zł | 7 пропозицій | ||
Bridgestone Blizzak LM005 195/65 R15 95T | від 468 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →