Зимова шина Semperit Speed-Grip 5 195/65 R15 91T
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Semperit Speed-Grip 5 195/65 R15 91T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Semperit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Semperit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Semperit Speed-Grip 5 195/65 R15 91T
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Semperit Speed-Grip 5 (195/65 R15 91T) 03735900000 | 301 zł |
Semperit Speed-Grip 5 ( 195/65 R15 91T EVc ) 03735900000 | 307 zł |
Semperit Speed-Grip 5 ( 195/65 R15 91T EVc ) | 311 zł |
Модификації Semperit Speed-Grip 5 195/65 R15 91T
Ціни на Semperit Speed-Grip 5 195/65 R15 91T |
---|---|---|---|---|
Semperit Speed-Grip 5 195/65 R15 91H | від 337 zł | 4 пропозиції | ||
Semperit Speed-Grip 5 195/65 R15 91T | від 301 zł | 3 пропозиції | ||
Semperit Speed-Grip 5 195/65 R15 95T | від 333 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →