Opona zimowa Semperit Speed-Grip 5 195/65 R15 91T
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Semperit Speed-Grip 5 195/65 R15 91T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Semperit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Semperit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Semperit Speed-Grip 5 195/65 R15 91T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Semperit 195/65R15 91T SPEED-GRIP 5 0373590000SEM | 339 zł |
Semperit Speed-Grip 5 (195/65 R15 91T) 03735900000 | 301 zł |
Semperit Speed-Grip 5 ( 195/65 R15 91T EVc ) 03735900000 | 307 zł |
Semperit Speed-Grip 5 ( 195/65 R15 91T EVc ) | 311 zł |
Modyfikacje Semperit Speed-Grip 5 195/65 R15 91T
Ceny na Semperit Speed-Grip 5 195/65 R15 91T |
---|---|---|---|---|
Semperit Speed-Grip 5 195/65 R15 91H | od 337 zł | 4 oferty | ||
Semperit Speed-Grip 5 195/65 R15 91T | od 301 zł | 4 oferty | ||
Semperit Speed-Grip 5 195/65 R15 95T | od 333 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →