Зимова шина Kumho WinterCraft WP52 195/65 R15 91T
Відео 1Фото 2 |
Виберіть розмір шин
Kumho WinterCraft WP52 195/65 R15 91T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kumho 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kumho.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kumho WinterCraft WP52 195/65 R15 91T
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GOMME PNEUMATICI KUMHO 195/65 R15 91T WINTERCRAFT WP52 KUM1956515TWP52 | 288 zł |
Kumho WinterCraft WP52 (195/65 R15 91T) 2290673 | 280 zł |
Kumho WinterCraft WP52 ( 195/65 R15 91T 4PR ) | 315 zł |
Kumho WinterCraft WP52 ( 195/65 R15 91T 4PR ) 2290673 | 279 zł |
Opona Kumho 195/65R15 WINTERCRAFT WP52 91T - opony zimowe 2290673 | 282 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Kumho WinterCraft WP52 195/65 R15 91T
Ціни на Kumho WinterCraft WP52 195/65 R15 91T |
---|---|---|---|---|
Kumho WinterCraft WP52 195/65 R15 91H | від 249 zł | 4 пропозиції | ||
Kumho WinterCraft WP52 195/65 R15 91T | від 279 zł | 8 пропозицій | ||
Kumho WinterCraft WP52 195/65 R15 95T | від 287 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →