Зимова шина VIKING WinTech 195/65 R15 91T
Відео 2Фото 3 |
Виберіть розмір шин
VIKING WinTech 195/65 R15 91T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VIKING 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VIKING.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VIKING WinTech 195/65 R15 91T
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Viking WinTech ( 195/65 R15 91T EVc ) 15632370000 | 274 zł |
Viking WinTech (195/65 R15 91T) 15632370000 | 273 zł |
Viking WinTech ( 195/65 R15 91T EVc ) | 277 zł |
Opona Viking 195/65R15 WINTECH 91T - opony zimowe 1563237 | 247 zł |
Відеоогляди
Модификації VIKING WinTech 195/65 R15 91T
Ціни на VIKING WinTech 195/65 R15 91T |
---|---|---|---|---|
VIKING WinTech 195/65 R15 91H | від 301 zł | 3 пропозиції | ||
VIKING WinTech 195/65 R15 91T | від 247 zł | 4 пропозиції | ||
VIKING WinTech 195/65 R15 95T | від 283 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →