Opona zimowa VIKING WinTech 195/65 R15 91T
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
VIKING WinTech 195/65 R15 91T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog VIKING 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele VIKING.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup VIKING WinTech 195/65 R15 91T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Viking WinTech ( 195/65 R15 91T EVc ) 15632370000 | 274 zł |
Viking WinTech (195/65 R15 91T) 15632370000 | 273 zł |
Viking WinTech ( 195/65 R15 91T EVc ) | 277 zł |
Opona Viking 195/65R15 WINTECH 91T - opony zimowe 1563237 | 247 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje VIKING WinTech 195/65 R15 91T
Ceny na VIKING WinTech 195/65 R15 91T |
---|---|---|---|---|
VIKING WinTech 195/65 R15 91H | od 301 zł | 3 oferty | ||
VIKING WinTech 195/65 R15 91T | od 247 zł | 4 oferty | ||
VIKING WinTech 195/65 R15 95T | od 283 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →