Opona zimowa Kumho WinterCraft WP52 195/65 R15 91T
Wideo 1Zdjęcia 2 |
Wybierz rozmiar opony
Kumho WinterCraft WP52 195/65 R15 91T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kumho 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kumho.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kumho WinterCraft WP52 195/65 R15 91T
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GOMME PNEUMATICI KUMHO 195/65 R15 91T WINTERCRAFT WP52 KUM1956515TWP52 | 288 zł |
Kumho WinterCraft WP52 (195/65 R15 91T) 2290673 | 280 zł |
Kumho WinterCraft WP52 ( 195/65 R15 91T 4PR ) | 315 zł |
Kumho WinterCraft WP52 ( 195/65 R15 91T 4PR ) 2290673 | 279 zł |
Opona Kumho 195/65R15 WINTERCRAFT WP52 91T - opony zimowe 2290673 | 282 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Kumho WinterCraft WP52 195/65 R15 91T
Ceny na Kumho WinterCraft WP52 195/65 R15 91T |
---|---|---|---|---|
Kumho WinterCraft WP52 195/65 R15 91H | od 249 zł | 4 oferty | ||
Kumho WinterCraft WP52 195/65 R15 91T | od 279 zł | 8 oferty | ||
Kumho WinterCraft WP52 195/65 R15 95T | od 287 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →