Зимова шина Fulda Kristall Control HP 2 195/65 R15 91H
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Fulda Kristall Control HP 2 195/65 R15 91H ТОП-5 |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fulda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fulda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fulda Kristall Control HP 2 195/65 R15 91H
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fulda Kristall Control HP 2 MS - 195/65R15 91H - opony zimowe 548964 | 315 zł |
Fulda Kristall Control HP2 ( 195/65 R15 91H ) 548964 | 331 zł |
Fulda Kristall Control HP2 (195/65 R15 91H) 548964 | 309 zł |
Opona Fulda 195/65R15 KRISTALL CONTROL HP 2 91 H - opony zimowe 548964 | 273 zł |
Fulda Kristall Control HP2 ( 195/65 R15 91H ) | 329 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →