Зимова шина Firestone Winterhawk 4 195/65 R15 91H
Відео 2Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Firestone Winterhawk 4 195/65 R15 91H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Firestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Firestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Firestone Winterhawk 4 195/65 R15 91H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opona Firestone 195/65R15C Winterhawk 4 91H - opony zimowe 18067 | 284 zł |
Firestone Winterhawk 4 (195/65 R15 91H) 18067 | 318 zł |
Firestone Winterhawk 4 ( 195/65 R15 91H EVc ) 18067 | 328 zł |
Firestone Winterhawk 4 ( 195/65 R15 91H EVc ) | 332 zł |
Відеоогляди
Модификації Firestone Winterhawk 4 195/65 R15 91H
Ціни на Firestone Winterhawk 4 195/65 R15 91H |
---|---|---|---|---|
Firestone Winterhawk 4 195/65 R15 91H | від 284 zł | 4 пропозиції | ||
Firestone Winterhawk 4 195/65 R15 91T | від 259 zł | 6 пропозицій | ||
Firestone Winterhawk 4 195/65 R15 95T | від 303 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →