Opona zimowa Fulda Kristall Control HP 2 195/65 R15 91H
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Fulda Kristall Control HP 2 195/65 R15 91H TOP-5 |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fulda 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fulda.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fulda Kristall Control HP 2 195/65 R15 91H
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fulda Kristall Control HP 2 MS - 195/65R15 91H - opony zimowe 548964 | 315 zł |
Fulda Kristall Control HP2 ( 195/65 R15 91H ) 548964 | 331 zł |
Fulda Kristall Control HP2 (195/65 R15 91H) 548964 | 309 zł |
Fulda Kristall Control HP2 ( 195/65 R15 91H ) | 448 zł |
Opona Fulda 195/65R15 KRISTALL CONTROL HP 2 91 H - opony zimowe 548964 | 273 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →