Всесезонна шина Continental ContiCrossContact LX20 275/55 R20 111S
Відео 4 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiCrossContact LX20 275/55 R20 111S |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiCrossContact LX20 275/55 R20 111S
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental ContiCrossContact LX20 (275/55 R20 111S) 15493040000 | 1 417 zł |
Opona Continental 275/55R20 ContiCrossContact LX20 111S M+S - opony tereno | 1 409 zł |
Continental ContiCrossContact LX20 ( P275/55 R20 111S ) 15493040000 | 1 424 zł |
Continental ContiCrossContact LX20 ( P275/55 R20 111S ) | 1 441 zł |
Відеоогляди
Рекомендуємо