Opona całoroczna Continental ContiCrossContact LX20 275/55 R20 111S
Wideo 4 |
Wybierz rozmiar opony
Continental ContiCrossContact LX20 275/55 R20 111S |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental ContiCrossContact LX20 275/55 R20 111S
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental ContiCrossContact LX20 (275/55 R20 111S) 15493040000 | 1 417 zł |
Opona Continental 275/55R20 ContiCrossContact LX20 111S M+S - opony tereno | 1 409 zł |
Continental ContiCrossContact LX20 ( P275/55 R20 111S ) 15493040000 | 1 424 zł |
Continental ContiCrossContact LX20 ( P275/55 R20 111S ) | 1 441 zł |
Wideo recenzje
Polecamy