Літня шина Continental ContiPremiumContact 2 205/70 R16 97H
Відео 1Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiPremiumContact 2 205/70 R16 97H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiPremiumContact 2 205/70 R16 97H
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opona Continental 205/70R16 ContiPremiumContact 2 97H - opony letnie 35069 | 594 zł |
Continental ContiPremiumContact 2 (205/70 R16 97H) 03149810000 | 684 zł |
Continental ContiPremiumContact 2 ( 205/70 R16 97H ) | 557 zł |
Continental ContiPremiumContact 2 ( 205/70 R16 97H ) 03506970000 | 551 zł |
Opony letnie 205/70R16 97H ContiPremiumContact 2 Continental | 542 zł |
Continental ContiPremiumContact 2 (205/70 R16 97H) 03506970000 | 574 zł |
Opony letnie 205/70R16 97H ContiPremiumContact 2 Continental 2023 | 578 zł |
Відеоогляди
Рекомендуємо