Літня шина Michelin Primacy 4 205/60 R16 96W
Відео 6Фото 11 |
Виберіть розмір шин
Michelin Primacy 4 205/60 R16 96W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Primacy 4 205/60 R16 96W
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Primacy 4 ( 205/60 R16 96W XL * ) 265910 | 850 zł |
Michelin Primacy 4 ( 205/60 R16 96W XL * ) | 859 zł |
Michelin Primacy 4 (205/60 R16 96W) 265910 | 824 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Primacy 4 205/60 R16 96W
Ціни на Michelin Primacy 4 205/60 R16 96W |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 4 205/60 R16 92H | від 692 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin Primacy 4 205/60 R16 92V Mercedes-Benz | від 710 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin Primacy 4 205/60 R16 92W Run Flat | від 798 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Primacy 4 205/60 R16 96V | від 1 096 zł | 1 пропозиція | ||
Michelin Primacy 4 205/60 R16 96W | від 824 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →