Opona letnia Michelin Primacy 4 205/60 R16 96W
Wideo 6Zdjęcia 11 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Primacy 4 205/60 R16 96W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Primacy 4 205/60 R16 96W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Primacy 4 ( 205/60 R16 96W XL * ) 265910 | 850 zł |
Michelin Primacy 4 ( 205/60 R16 96W XL * ) | 859 zł |
Michelin Primacy 4 (205/60 R16 96W) 265910 | 824 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Primacy 4 205/60 R16 96W
Ceny na Michelin Primacy 4 205/60 R16 96W |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 4 205/60 R16 92H | od 692 zł | 3 oferty | ||
Michelin Primacy 4 205/60 R16 92V Mercedes-Benz | od 710 zł | 4 oferty | ||
Michelin Primacy 4 205/60 R16 92W Run Flat | od 798 zł | 4 oferty | ||
Michelin Primacy 4 205/60 R16 96V | od 1 096 zł | 1 oferta | ||
Michelin Primacy 4 205/60 R16 96W | od 824 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →