Літня шина Continental ContiSportContact 5 255/50 R20 109Y
Відео 2Фото 13 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiSportContact 5 255/50 R20 109Y 255/50 R20 109 W Land Rover 255/50 R20 109 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiSportContact 5 255/50 R20 109Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental ContiSportContact 5 (255/50 R20 109Y) 03541700000 | 1 313 zł |
Continental ContiSportContact 5 ( 255/50 R20 109Y XL SUV ) 03541700000 | 1 476 zł |
Continental ContiSportContact 5 ( 255/50 R20 109Y XL SUV ) | 1 550 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental ContiSportContact 5 255/50 R20 109Y
Ціни на Continental ContiSportContact 5 255/50 R20 109Y |
---|---|---|---|---|
Continental ContiSportContact 5 255/50 R20 109W Land Rover | від 1 042 zł | 4 пропозиції | ||
Continental ContiSportContact 5 255/50 R20 109Y | від 1 313 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →